[[Brmzion]]
 

Table of Contents

Brmzion

Brmzion
founder: tlapka
depends on:
interested: lexik
software license: -
hardware license: -

což takhle vytvořit terminál pro operativce venku. Napadlo mě použít Psion5 , vykuchat ho, ponechat pouzdro, displej (monochrome s podsvícením) a klávesnici. Vzít RPi,oholit konektory a vložit inside. Na gpio připojit klávesnici , displey. Psion napají 2xAA baterie.. což mi přijde docela fajn, protože když to venku chcípne člověk zajde na benzínku (etc) koupí dvě tužkové a nemusí řešit nabíječku. takže dvě tužké s nábojou pumpou. Na boky bych vyvedla I2C,SPI, CAN , plus usb z rpi, případně ethernet, těžko říct.. Displej bych ponechala original , monochrom žere extremně málo a pro práci v terénu je naprosto dostačující. Možná by šlo do části s diplejem vložit oholené SDR-ko.

Jen nápad

prostě takovej malej mobilní terminálek..

Další spůsob jak to udělat, by byl nechat origionální elektroniku, a zvětšit obal trošku. Pak použivat Serial. To by asi taky žralo vic baterie, ale nezičil by tu původní elektroniku.

LapPi

Nebo neco starsiho?

 
Except where otherwise noted, content on this wiki is licensed under the following license: CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki