Petr Tomek
37_614.jpg
organizer: ruza
date/time: 8. 10. 2014, 19:30
22. 10. 2014, 19:30
place: brmlab
stream: stream

Petr Tomek

komentátor společenského dění, propagátor a popularizátor kosmonautiky, bývalý redaktor časopisu VTM Science a v současnosti též již bývalý šéfredaktor elektronického literárního časopisu Lemurie, člen Kosmo Klubu, sdružení UnderFilm a autor knihy Ztracený Měsíc, o tom, proč nebyli lidé čtyřicet let na Měsíci a populárně-vědecké miniatury Láska, sex a vesmír. Zkrátka člověk s nepředstavitelnou schopností zaměstnávat sám sebe, případně i všechny ostatní. Na internetu vystupuje jako militantní ateista, ač v životě razí heslo: „nejdůležitější je, abychom se všichni navzájem nezabili“.

Prednasky bude mozno sledovat po Internetu, nebude porizovan zaznam.

http://www.petrtomek.cz/

Jak na crowdfunding? (8. 10. 2014, 19:30)

Zkrácená a zhuštěná přednáška vytvořená ze stejnojmenného kurzu. Na jejím konci by měl každý účastník už vědět, co to opravdu crowdfunding je, co se od něj dá očekávat a jestli jej může k něčemu využít.

Perspektivní pohony mezihvězdných lodí (22. 10. 2014, 19:30)

Ve vědeckofantastických seriálech se na mezihvězdné lodě už pohíží jako na samozřejmost. Co kdybychom ale takovou loď opravdu měli postavit v současnosti nebo v nejbližších destiletích? Jaký bychom pro ni mohli zvolit pohon a jakou rychlostí by pak letěla?

FB event

Dalsi

 
Except where otherwise noted, content on this wiki is licensed under the following license: CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 4.0 International
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki