User Tools

Site Tools


event:kinect_workshop

Kinect workshop

Kinect workshop
organizer: Andrej
date/time: 16.6.2011, 18:00
place: Bubenská 1
stream:

Andrej Boleslavsky z CIANTu se prijde do brmlabu podelit o sve zkusenosti s hw zarizenim Kinect.

Kinect

Kinect je předzvěstí nové éry v ovládání počítačů a přesto, že byl původně navržen jen jako ovladač pro konzoli xBox, tisíce nadšenců po celém světě jej začali aktivně používat pro své projekty pro různé platformy. Na workshopu prozkoumáme, co tenhle speciální senzor dokáže, jaké data nám poskytuje a jak je můžeme využít pro různé experimentální projekty. Představíme si technologie a postupy, které Kinectu předcházeli a zjistíme, jaké má alternativy.

Přineste si vlastní laptop a taky Kinect senzor pokud jej vlastníte. Workshop se nebude vázat na konkrétní operační systém a vývojový nástroj, ovšem doporučuje se alespoň zběžná znalost některého z náledovných VVVV, Processing, PureData, openFrameworks, MaxMSP.

Účast na workshopu je zdarma, kapacita je omezena na 10 účastníků, proto si rezervujte místo na emailové adrese kinect.workshop@ciant.cz

Andrej Boleslavský

ciant_logo_final.jpg

Workshop vede Andrej Boleslavský z neziskové organizace CIANT | Mezinárodní centrum pro umění a nové technologie, která pro vás workshop připravila ve spolupráci hackerspacem Brmlab.

Prezentace

event/kinect_workshop.txt · Last modified: 2016/12/07 22:08 by 127.0.0.1