[Brmlab] [ Bubenská 1 natáčení seriálu "Clona" 16.5. a velkofilmu "Child44" 19.5.]

Petr Baudis pasky at ucw.cz
Thu Sep 12 15:26:29 CEST 2013


----- Forwarded message from Jiří Boch -----

Dobrý den všem,

Rádi bychom Vás jako uživatele budovy Bubenská 1 informovali, že:

V pondělí 16.5. proběhne natáčení seriálu ČT "Clona" na vedlejším jižním schodišti (blíže řece) mezi přízemím a prvním patrem (centrální velké schodiště nebude dotčeno) a především na dvoře jih (zásobovací) od 10 do 18 hodin spojené s omezením až nemožností vjet na tento dvůr. Nízký rozpočet u této akce, tak by to měla být lehká kavalerie méně rozprostřená do okolí budovy a brzkým koncem po zdařených záběrech.

Ve čtvrtek 19.9. je plánováno krátké natáčení ve čtvrtém patře atria centrální budovy. Jedná se o velkofilm "Child44" o masovém vrahovi Čikitalovi, který snědl až 44 dětí  http://criminalminds.wikia.com/wiki/Andrei_Chikatilo . Akce je spojena s celodenním záborem komunikací téměř kolem celé budovy včetně dvoru a čelního parkoviště napojeného na Bubenskou ulici, vše pro parkování obsluhy filmu. Poprosíme o zvážení Vašeho alternativního parkování a vůbec střídmé použití Vašich vozidel v tento den s ohledem na velmi omezené parkování v okolí budovy a nemožností vjezdu do budovy.

Omlováme se za omezení plného využití místně dotčených prostor a případné krátkodobé přerušení průchodu. Vlastní natáčení uvnitř budovy by mělo propběhnout vždy odpoledne v rozsahu maximálně dvou hodin s častými pauzami a krátkým snímáním.

Děkujeme Vám za pochopení s pozdravy

Jiří Boch
za správu objektu Bubenská 1

----- End forwarded message -----


More information about the Brmlab mailing list