[Brmlab] [katerina.skalicka at cimex.cz: Nabídka prostorů na pronájem]

Petr Baudis pasky at ucw.cz
Thu Aug 26 16:26:37 CEST 2010


----- Forwarded message from Skalická Kateřina <katerina.skalicka at cimex.cz> -----

Date: Thu, 26 Aug 2010 14:49:13 +0200
From: Skalická Kateřina <katerina.skalicka at cimex.cz>
To: pasky at ucw.cz
Subject: Nabídka prostorů na pronájem
Message-ID: <D0BA7F3FDFF3E547A1AEF18FCD3577B90242CD1E at tollana.CimexGroup.cz>
X-MimeOLE: Produced By Microsoft Exchange V6.5
Content-class: urn:content-classes:message
X-MS-Has-Attach: yes
X-MS-TNEF-Correlator: 
Thread-Topic: Nabídka prostorů na pronájem
Thread-Index: Acsz6dPxzMGoVN81SO24lTvCzTcpcAAu25WAAAAug8AAACakwAD2acAwAABUweAAAMVkMAAAiu1gAABrYgABLW9F6QAAEDtjAAAJD+8AABL48gAAHJN7AAAlaNMAABNXuQAACKiXAAAbZIwAAT+ZuQAAFBP3AAAkXUYAADoy2QAB49wtAAAFoKMB8mdG4AAAEs5AAAAiqXAAANXkAA==
X-OriginalArrivalTime: 26 Aug 2010 12:49:20.0016 (UTC) FILETIME=[19D83900:01CB451D]

Vážení obchodní přátelé, 

dovolujeme si Vás oslovit s akční letní nabídkou pronájmu atraktivních nebytových prostor (kanceláře, sklady, parkovací stání) v našich objektech v hlavním městem Praze. V rámci dopronájmu nabízíme vybrané prostory za nájemné již od 100 Kč/m2 měsíčně! 

Skupina CIMEX GROUP je vlastníkem významného portfolia administrativních objektů a aktuálně si Vám dovolujeme představit kancelářské komplexy "Garden Eleven" Kubánské náměstí 11, Praha 10 - Vršovice a "Park One" Perucká 7, Praha 2 - Vinohrady. Tyto kancelářské areály poskytují moderní a variabilní administrativní prostory s vlastním rozsáhlým parkingem, nepřetržitou ostrahou, kompletně zajištěným facility managementem a doplňkovými službami. Objekty mají vlastní restaurační zázemí, kde je možnost celodenního stravování. Nabízíme možnost využití ruční myčky automobilů nebo reprografického centra.     

Nabízíme vysoký standard za velmi příznivé nájemné.

Podle charakteru poptávky a předpokládané délky pronájmu nabízíme zájemcům i celou řadu pobídek a bonusů, jako např. nové podlahové krytiny, vybavení kanceláří nábytkem, nájemní prázdniny min.     3 měsíce, slevu na službách facility managementu až do výše 25%, část parkovacích míst zdarma, spoluúčast na individuálních klientských úpravách, slevy na stravování na parking a na mytí vozidel atd.        

Akční ceny a nadstandardní bonusy poskytneme zájemcům, kteří uzavřou nájemní smlouvu případně budoucí nájemní smlouvu nejpozději do 30. 09. 2010.

Nemáme minimální limity pro pronajímání prostor a nemáme ani podmínku dlouhodobého pronájmu. Naopak se zaměřujeme i na krátkodobé pronájmy "All inclusive" vybavených kanceláří s kompletním administrativním zázemím a servisem. 

Jsme připraveni vyjít vstříc Vašim individuálním potřebám.
 
Základní informace naleznete na www.gardeneleven.cz <http://altair.cimex.cz/exchweb/bin/redir.asp?URL=http://www.gardeneleven.cz/> . V případě Vašeho zájmu jsme připraveni poskytnout podrobnější informace, prohlídky nabízených prostor jsou samozřejmostí. Nabízíme snížení a optimalizaci Vašich dosavadních nákladů na pronájem.

V případě Vašeho zájmu jako bonus zdarma nabízíme posouzení Vašich stávajících nákladů na pronájem a provoz Vašich dosavadních prostor a porovnání Vašich potřeb s aktuálními možnostmi na trhu s kancelářskými prostorami. Jsme přesvědčeni, že Vám můžeme nabídnout a nejen z našeho portfolia vyhledat vhodnější prostory a zajistit optimalizaci a snížení Vašich dosavadních nákladů na pronájem.

 
Předem děkujeme za Vaší odpověď a rádi Vás přivítáme v našich klientských centrech.

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat:

Tel: 261 304 654
Mobil: 602 747 766
Email: katerina.skalicka at cimex.cz
 

S přátelským pozdravem

Bc. Kateřina Skalická

 
Upozornění
 
Tato zpráva je obchodním sdělením ve smyslu zákona č. 480/2004 Sb., ve znění pozdějších předpisů. 
Tato zpráva je určena stávajícím a potenciálním obchodním partnerům společnosti CIMEX INVEST a.s. V případě, že si nepřejete, abychom Vám zasílali další informace, odešlete, prosíme, zprávu v tomto smyslu odesílateli této zprávy.

 ----- End forwarded message -----

-- 
				Petr "Pasky" Baudis
The true meaning of life is to plant a tree under whose shade
you will never sit.More information about the Brmlab mailing list