Kinect hacking contest

Kinect hacking contest
kinect-inside.jpg
founder: http://datarama.cz
date/time: 30th November 2011,
16-21h
place: http://brmlab.cz
stream:

O soutezi

Jednotlivé přihlášené projekty budou podrobně představeny v týdnech před finále na stránkách Dataramy.

O vítězném projektu rozhodnou 30. listopadu diváci, kteří se zúčastní

 • demonstrace projektů v holešovickém hackerspace brmlab.
 • mimo soutěžní projekty bude během večera možné vyslechnout krátké přednášky
  • Andreje Boleslavského (CIANT) na téma Computer vision a
  • Štěpána Bechyňského (Microsoft) o možnostech tvorby aplikací pro Kinect za využití oficiální SDK.

Info

Program finale 30.11.2011

 • 16:00 Zahájení v hlavní místnosti brmlabu. Jan Kovalík krátké uvítání, info o soutěži a časový harmonogram.
 • 16:20 projekt IT erotika
 • 16:40 projekt Enterin Woodies článek
 • 17:00 Štěpán Bechyňský, přednáška o možnostech programování Kinectu, Kinect SDK
 • 17:30 projekt Touchtablečlánek
 • 17:50 projekt Vase Designer článek
 • 18:20 projekt Robotická ruka článek
 • 18:45 projekt Holocaust článek (místnost 82)
 • 19:00 návrat do brmlabu, hlasování
 • 19:20 Andrej Boleslavský - přednáška o computer vision, VVVV, …
 • 19:50 vyhlášení vítězů, předávání cen, konec, networking

Datarama RSS

 • Po výhrůžce bombou policie evakuovala washingtonské nádraží (2016/07/27 23:53)
  Hlavní washingtonské nádraží Union Station bylo dnes evakuováno kvůli pohrůžce bombou. Vlakový terminál, jeden z největších v USA, leží na dohled od sídla amerického parlamentu a jeho součástí je velké obchodní středisko. Lidé po policejní výzvě k vyklizení budovy podlehli panice a prchali z nádraží ven, uvedla agentura Reuters. Na místo se dostavila policie se psy, hasičské vozy a sanitky. Incident se stal v době dopravní špičky, kolem páté hodiny odpolední místního času. Podle nepotvrzených zpráv byl ve dvoraně nádraží nalezen podezřelý předmět. Policie zatím o výsledku prohlídky prostoru neinformovala.
 • Sjezd demokratů schválil nominaci Tima Kainea na post viceprezidenta USA (2016/07/27 23:52)
  Američtí demokraté dnes na nominační konferenci ve Filadelfii schválili kandidaturu senátora Tima Kainea z Virginie na post viceprezidenta USA. Jako kandidáta si ho vybrala Hillary Clintonová, jejíž nominaci do boje o nejvyšší úřad potvrdili delegáti v úterý. Jeho zvolení proběhlo dnes bez hlasování aklamací, přestože politik považovaný za centristu nemá příliš velkou důvěru levicového křídla strany. Osmapadesátiletý právník Kaine v letech 2006 až 2010 působil ve funkci virginského guvernéra, v období let 2009 až 2011 stál v čele Demokratické strany. Má skotské a irské předky, vyznáním je katolík.
 • Policie v Brémách vyklidila obchodní dům kvůli uprchlému pacientu (2016/07/27 23:35)
  Německá policie v Brémách na severu země dnes evakuovala nákupní středisko kvůli 19letému mladíkovi, který utekl z psychiatrické léčebny. Policie ho zde však nenašla, uvedla agentura DPA. Deník Bild na svém webu napsal, že z psychiatrie uprchl Alžířan. Pacient je podle policie hrozbou pro sebe i okolí. K zásahu ve středisku policie proto nasadila protiteroristické jednotky. Policejní mluvčí večer oznámil, že žádné teroristické nebezpečí nehrozí. Uprchlík podle policistů nemá kontakty na Islámský stát ani žádné "konkrétní plány". Při útěku z psychiatrické léčebny údajně vykřikoval "všechny vás vyhodím do povětří". V léčebně sám sebe několikrát fyzicky poškodil a pravděpodobně užíval drogy.
 • Facebook překonal očekávání, prudce zvýšil čtvrtletní zisk i tržby (2016/07/27 23:09)
  Čistý zisk internetové sítě Facebook se ve druhém čtvrtletí téměř ztrojnásobil na 2,1 miliardy dolarů (zhruba 51 miliard Kč). Oznámila to dnes firma. Její tržby díky rostoucí reklamě stouply o téměř 60 procent na 6,44 miliardy dolarů. Výsledky překonaly očekávání analytiků a cena akcií podniku po jejich zveřejnění vzrostla o více než šest procent. Dostala se tak na rekordní maximum nad 130 dolarů, napsala agentura DPA. Počet každodenních uživatelů sítě Facebook se v červnu vyšplhal na 1,13 miliardy, což představuje meziroční nárůst o 17 procent. Firmě se navíc podařilo zvýšit průměrný příjem na jednoho uživatele, upozornila finanční televize CNBC.
 • Paraguay potvrdila první dva případy mikrocefalie kvůli viru zika (2016/07/27 22:51)
  Paraguay dnes oznámila první dva případy novorozenců s mikrocefalií, tedy nedostatečně vyvinutým mozkem, které podle ní souvisejí s virem zika. Informovala o tom agentura Reuters s odvoláním na paraguayské ministerstvo zdravotnictví. Podle něj souvislost prokázaly laboratorní studie. Matky obou novorozenců - chlapce z departementu Alto Paraná a holčičky z departementu Paraguarí - se v těhotenství nakazily virem zika. Podle ministerstva zdravotnictví se od začátku povinného testování těhotných objevilo v Paraguayi 29 případů mikrocefalie novorozenců, která by mohla souviset s virem zika. Dva z nich byly právě potvrzeny.

Inspirace pro ty z vas, kteri se chteji prihlasit

 
Except where otherwise noted, content on this wiki is licensed under the following license: CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki