This is an old revision of the document!


Project night
founder: Grantová komise
date/time: quarterly
place: brmlab
stream: stream

Project Night

Prostor k prezentaci napadu a projektu do jejichz realizace by se chteli prezentujici pustit, pripadne pomoci je posunout dale, apod.

Clenove brmlabu se pak zaroven mohou u Grantove komise u takto odprezentovanych projektu uchazet o pomoc s financovanim.

Project Night se kona cca 4x za rok.

Projekty se prihlasuji na teto strance nize, kde je uvedena i sablona (tu prosim nemazat, nechte ji na poslednim miste seznamu). Kdyz chcete prezentovat projekt ale nezadate o grant, vyplnte jenom tabulku. Textovy popis pod tabulkou s rozpoctem a popisem nevyplnujte.

Soucasti programu by mel byt i report Grantove komise o vyvoji v minulosti podporenych projektu. Formu, hloubku a delku teto prezentace voli Grantova komise dle sveho uvazeni.

Next session (TBA)

GK ve spolupraci s Radou musi stanovit kolik bude mozno na granty vyclenit financi.

24.9.2013 20:00

# who title grant? desc
1 jenda radiolab prachů je dost, potřebujeme lidi -
2 nephirus Brmlab LEDbar 1300 CZK / 6300 CZK viz níže
3 oldrambo FABtotum 19500 CZK
crowdfunding
Is anybody interested in donating some extra cash to BRMlab to get this for May 2014? The deadline of the campaign is 7.10.2013@0859h CET. I can donate 1.000,- Kč If 19-more people do this, we can buy a do-it-yourself model. The 3D printer in the lab is a great proof-of-concept and a wonderful hack, but I'm not proposing a project or a hack. I'm proposing buying a reliable tool. The project boasts that it will be open hardware and software, so if this is true, we can make hacks for the platform as well. link to IndieGoGo campaign
4 mrkva Vybavení do HW labu 2750 CZK tady
5 TMA ACL do wikipluginu data 0 CZK Dokuwiki plugin data nerespektuje ACL, kdyby je respektoval, tak se snadno přidá na wiki stránka, která bude každému přihlášenému uživateli ukazovat, jak na tom je s placením, jaké zadal kontaktní údaje a podobné vymoženosti. To jde udělat i bez ACL, ale pak se lze podívat i na údaje jiných osob, což je přátelské vůži prohlížejícímu špiónovi, ale už méně přátelské pro prohlíženého. PHP programátor, který by měl čas by mohl pomoci. Odměnou bude nehynoucí sláva mezi uživateli pluginu data po celém světě.

18.06.2013 20:00

# who title grant? desc
1 SPECZ/niekt0/jenda/tomsuch bladeRF x40 + HF/VHF transverter 593 USD link, predbezne materialy
2 abyssal Open Workbench Logic Sniffer 2500 Kc see below
3 Jenda, tomsuch makroskop no jenom vám chceme říct, co je ta čtvrttunová věc ;)
4 b00lean Android Car System no only people needed
5 pborky brmEEG *less decide people and maybe funds; see http://www.isn.ucsd.edu/pubs/bsn10.pdf
6 bluebear Biolab - PCR a elektroforeza yes behem prezentace :)
7 Lojza Čistič Spalovačka na byrokraty 2,34 mil. Kč

Brmlab LEDbar

Předkladatel - nephirus

Popis projektu - Cílem je přiblížit projekt Brmlab LEDbar k dokončení. V současné době jsou vyrobené DPS verze 2.2, které nejsou osazené, neboť chybí součástky. Ty je potřeba dokoupit, desky osadit a otestovat. Po úspěšném otestování se případně vyrobí další sada nodů, která bude po nainstalování stávající do luxfer svítit uvnitř. Dále projekt obsahuje spoustu položek v TODO listu. Výpomoc vítána.

Rozpočet - 1100 CZK na součástky do nových DPS (5 x 220 CZK) + 200 CZK rezerva na obětované součástky + případně 5000 CZK (25 x ~150 CZK + 1300 CZK) na druhou sadu RGB LED + plosnaku

Open Workbench Logic Sniffer

Predkladatel - abyssal

Popis projektu - Ciel je kupit do brmlabu 2x Open Logic Sniffer a spravit prednasku, kde si ukazeme ako OWLS funguje a preco niekedy osciloskop nestaci. Brmlab by mal tento projekt podporit, pretoze OWLS je “svajciarsky nozik” kazdeho HW vyvojara a teda sa da uplatnit skoro v kazdom HW projekte.

Rozpocet - 2x link + 4x probe cable = tj $124 ~ 2500 Kc

ARM processor hardware debugging

brmEEG *less

Predkladatel(e) - pborky

Popis projektu - brmEEG *less

Rozpocet - FIXME odhad celkove ceny projektu a kolik z toho chcete aby za platil brmlab

Spalovačka na byrokraty

Predkladatel(e) - Lojza Čistič

Popis projektu - Vzhledem k tomu, že brmlab sužuje byrokratická aktivita, je potřeba se postavit čelem k této hrozbě - zakoupíme spalovačku aby bylo možné tuto hrozbu efektivně potlačit. Spalovačky dle článku Ilegální spalování zabíjí pohřební průmysl slouží k spopelnení biologického materiálu. Vycházíme tedy z předpokladu, že takový byrokrat je biologického původu. Tento předpoklad by měl být potvrzen v biolabu. Následne je možné zakoupit spalovačku a provést očistnou akci.

Rozpocet - Multifunkční spalovačka Hewlett-Packard stojí 2,34 mil. Kč.

Nazev projektu

Predkladatel(e) - seznam lidi patricich k projektu

Popis projektu - co je vas cil a hlavne proc by vas mel brmlab financne podporit

Rozpocet - odhad celkove ceny projektu a kolik z toho chcete aby zaplatil brmlab

 
Except where otherwise noted, content on this wiki is licensed under the following license: CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki